KATEGORİLER

Meslek Standartları ve Ulusal YeterliliklerBasında İNTES ve İNTESMYM

 

 


 

 

Dünyayı İnşa Edenler
DÜNYAYI İNŞA EDENLER ZİRVESİ. I
28 Mayıs 2008 tarihinde inşa Edeler Zirvesi İNTES-Dünya Gazetesi işbirliği ile düzenlendi. İnşa edenler kitabının tanıtım kokteyli amacı ile düzenlenen zirvede sektörün önde gelen temsilcileri ve duayenleri konuşmacı olarak katıldı. Her bir isim kendi uzmanlık alanında deneyimlerini ve sektörün geleceğini değerlendirdi.


DÜNYAYI İNŞA EDENLER ZİRVESİ. II
Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan M. Şükrü Koçoğlu kısa vadede sosyal güvenlik ve teminat mektubu sorunlarının çözülmesi halinde yurt dışı müteahhitlik hizmetleri performansının hızlanacağını belirtti. Koçoğlu, yurt dışı müteahhitlik sektörünün yeni hedefinin yıllık 50 milyar dolarlık iş hacmine ulaşmak olduğunu açıkladı.


DÜNYAYI İNŞA EDENLER ZİRVESİ. III
İNTES ile DÜNYA gazetesinin ortak çalışması olan Dünyayı İnşa Edenler kitabının üçüncüsü yayınlandı. Bu amaçla düzenlenen panel ve tören, inşaat sorunlarının ve çözüm önerilerinin tartışıldığı, sektörün gündeminin belirlendiği toplantı oldu. Swiss Otel’de 24 Mayıs 2010 Pazartesi günü düzenlenen toplantı büyük ilgi gördü.


DÜNYAYI İNŞA EDENLER ZİRVESİ. IV
Dünya Gazetesi ile İNTES ortaklaşa yürüttüğü “Dünyayı İnşa Edenler Projesi”nin dördüncü toplantısı 16 Mayıs 2011 Pazartesi günü Ramada Otel’de yapıldı. Toplantının onur konuğu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan oldu.Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın | İNTES

© İNTES, 2009 Tüm haklar saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
4. Cadde 719'uncu Sokak No: 3 Yıldız/Çankaya-ANKARA
T : 0 312 441 43 50
F : 0 312 441 36 43
YBH