KATEGORİLER

Meslek Standartları ve Ulusal YeterliliklerBasında İNTES ve İNTESMYM

 

 


 

 

Faliyetler
Seminerler
Yrd. Doç. Dr.Cengiz Tavukçuoğlu, 3 Kasım 2011 Perşembe günü İNTES’te “Yönetsel ortamda insan ilişkileri ve iletişim” konulu bir konferans verdi. Konferansa İNTES’e üye firmaların insan kaynakları yöneticileri ile İNTES çalışanları katıldı.


Heyet Gezileri
İNTES Genç Yöneticiler Grubu farklı faaliyetler ile etkinliklerini sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Emrah Yaykıran’ın başkanlığı devir aldığı Genel Kurul’da yurt içinde şantiyelere geziler düzenlenmesine karar verildi. Bu etkinliğin birincisi Gebze-Orhangazi-İzmir şantiyesi ve 3. Boğaz Köprüsü şantiyelerine gerçekleştirildi.


Genel Kurullar
İNTES Genç Yöneticiler Grubu (İGY)’nda Başkanlık yapma onurunu yaşadığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Camadan “Ben bu grubun bir parçası olmanın gururunu yaşıyorum. Üye olduğum ilk günden beri çalışmalar içerisinde aktif olarak yer alma gayretini gösterdim."dedi.


Kamu ve Özel Sektöre Gerçekleştirilen Ziyaretler
Yapılan görüşmede daha önce Dış Ticaret Müsteşarlık desteği ile yapılan Kosova Makedonya raporu benzerinin Hindistan için yapılması istendi. Bu amaçla bu ülkeye bir ziyaret düzenlenmesi talebi iletildi. Bakanlık yetkilileri de Hindistan'ın büyük bir pazar olduğu ve sermaye birikimine sahip bulunduğunu kaydetti.


Şantiye'ye Dönüyoruz Etkinliği
İnşaat sezonu açıldı. Herkes tatile giderken biz şantiyelere gidiyoruz. Ailelerinizle tatil yapma fırsatımız olmuyor. Bu nedenle sezon öncesinde şantiyelere dağılmadan camiamızın temsilcilerini bir araya getirerek hoşça vakit geçirme ve kaynaşma fırsatı buluyoruz.Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın | İNTES

© İNTES, 2009 Tüm haklar saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
4. Cadde 719'uncu Sokak No: 3 Yıldız/Çankaya-ANKARA
T : 0 312 441 43 50
F : 0 312 441 36 43
YBH