KATEGORİLER

Meslek Standartları ve Ulusal YeterliliklerBasında İNTES ve İNTESMYM

 

 


 

 

Diğer Toplantılar
2017 Yılında Gerçekleşen Toplantılar
İNTES ve Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nüm düzenlediği geleneksel iftar programının onuncusu 01 Haziran 2017 tarihinde DSİ Beşinci Bölge Sosyal tesislerinde düzenlendi. DSİ mensupları ve İNTES üyesi firmaların yöneticilerinin davetli olduğu toplantıda 300’den fazla kişi katıldı.


2016 Yılında Gerçekleşen Toplantılar
İNTES Yönetim Kurulu Başkanı Celal Koloğlu, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, eski ismi ölçümleme olan asgari işçilik oranlarının uzun yıllardır inşaat sektöründe uygulanan bir sistem olduğunu belirterek, “Konu sektörümüzün çalışma hayatında daima önemli bir gündem maddesi olmuştur.” dedi.


2015 Yılında Gerçekleşen Toplantılar
İNTES ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın ortaklaşa düzenledikleri “Çalışma Hayatında Yeni Düzenlemeler” konulu toplantı 29 Mayıs 2015 Cuma günü Swissotel’de yapıldı. Toplantıda, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve Mesleki Yeterlilikler Kanunu çerçevesinde çalışma hayatına getirilen yeni ve önemli düzenlemeler değerlendirildi.


2014 Yılında Gerçekleşen Toplantılar
Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan’ın himayelerinde İNTES ile Karayolları Genel Müdürlüğü’nün birlikte düzenledikleri iftar yemeği 15 Temmuz 2014 Salı günü KGM Sosyal Tesisleri’nde yapıldı.


2013 Yılında Gerçekleşen Toplantılar
İNTES’in ev sahipliğinde17 Aralık Salı günü Ankara Swiss Otel’de gerçekleştirilen seminerde USTDA Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölge Temsilcisi Heather Lanigan, kurum, faaliyet alanları ve muhtemel işbirliği konularında İNTES üyesi firma temsilcilerine bilgi verdi ve görüş alışverişinde bulundu.


2012 Yılında Gerçekleşen Toplantılar
Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) ve Türkiye Müteahhitler Birliği'nin (TMB) ortaklaşa düzenlediği toplantı 7 Aralık 2012 Cuma akşamı Sheraton Otel’de yapıldı. Toplantının onur konuğu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım oldu. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, yapılacak 3. havalimanı hakkında müteahhitleri bilgilendirdi.Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın | İNTES

© İNTES, 2009 Tüm haklar saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
4. Cadde 719'uncu Sokak No: 3 Yıldız/Çankaya-ANKARA
T : 0 312 441 43 50
F : 0 312 441 36 43
YBH