KATEGORİLER

Meslek Standartları ve Ulusal YeterliliklerBasında İNTES ve İNTESMYM

 

 


 

 

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Ekonomisi Zirvesi

GYODER’in desteğiyle 13 Ocak 2016 tarihinde gerçekleştirilecek olan Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Ekonomisi Zirvesi, ekonomimizin en büyük dinamiklerinden ‘İnşaat Sektörünün; geçmişi, bugünü ve geleceğiyle kapsamlıca incelemeyi amaçlıyor.

Katılımcılarına, inşaat sektöründeki dev isimlerin değerli paylaşımlarla sahnede boy göstereceği ilham dolu bir gün vaad eden Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Ekonomisi Zirvesi içerdiği konu başlıkları ve programıyla da sektörde farklı bir bakış oluşturmayı hedefliyor.

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Ekonomisi Zirvesi, sektörün gurularının inşaata dair özel ve güncel konuları tartışacakları renkli ve interaktif panelleri ve gelecekteki projelerin oluşmasına zemin hazırlayacak olan değerli bağlantıları yaratacak sosyalleşme araları ile eşsiz bir organizasyon olma amacıyla yola çıkıyor.

İnşaat Sektörü nereye gidiyor? 2016’da bizi neler bekliyor? Trendler neler olacak? Bunlar ve daha fazlasının konuşulacağı Zirve'de katılımcı ya da sponsor olarak yer alabilirsiniz. Zirve hakkında detaylı bilgiye erişmek için insaatekonomisi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın | İNTES

© İNTES, 2009 Tüm haklar saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
4. Cadde 719'uncu Sokak No: 3 Yıldız/Çankaya-ANKARA
T : 0 312 441 43 50
F : 0 312 441 36 43
YBH