KATEGORİLER

Meslek Standartları ve Ulusal YeterliliklerBasında İNTES ve İNTESMYM

 

 


 

 

2016 Yılında Gerçekleşen Toplantılar

KGM ile İNTES’in geleneksel iftarında bürokratlarla

inşaat sanayicileri bir araya geldi

 

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) ile Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası’nın(İNTES) geleneksel hale gelen iftar yemeği 22 Haziran 2016 Çarşamba akşamı Yenimahalle’deki Karayolları Genel Müdürlüğü Lojmanlarında yapıldı.

Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal ile İNTES Başkanı Celal Koloğlu’nun katıldığı iftarda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı kurumların üst düzey bürokratları ile inşaat sanayicileri bir araya gelerek sohbet etme imkanı buldular.

İftara KGM Genel Müdürü Kartal ile İNTES Başkanı Koloğlu’nun yanı sıra İNTES Başkan Vekili Gürhan Özdemir, İNTES Yüksek Danışma Kurulu Başkanvekilleri Zeynel Ceylan ve Mehmet Güneş, İNTES Yönetim Kurulu üyeleri Deha Emral, Gültekin Güvensoy ve Asude Öztürk Camadan, TBMM Bayındırlık Komisyonu Başkanı Mehmet Habib Soluk, komisyon üyeleri Metin Gündoğdu, Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ve Serdal Kuyucuoğlu, Karayolları Genel Müdür Yardımcıları Latin Akçay, Uğur Kenan Adiloğlu, Demiryolu Taşımacılık Genel Müdürü Veysi Kurt, Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Metin Akbaş, Deniz Ticaret Genel Müdürü Cemalettin Şevli, Demiryolları Düzenleme Genel Müdürü Erol Çıtak, Ulaştırma Strateji Başkanı Erol Yanar katıldı.

İftar yemeği, katılımcıların iyi bir bayram dileği ve İNTES Başkanı Koloğlu’nun AK PARTİ  Sivas Milletvekili adına Orman Ve Su İşleri Bakanlığı ağaçlandırma ce Erozyon Kontrol Seferberliği Kampanyası kapsamında adına bağışta bulunulan fidanlarla ilgili sertifika sunumuyla sona erdi.Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın | İNTES

© İNTES, 2009 Tüm haklar saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
4. Cadde 719'uncu Sokak No: 3 Yıldız/Çankaya-ANKARA
T : 0 312 441 43 50
F : 0 312 441 36 43
YBH