KATEGORİLER

Meslek Standartları ve Ulusal YeterliliklerBasında İNTES ve İNTESMYM

 

 


 

 

İNTES VE İGY ÜYELERİ ŞANTİYE ÖNCESİ STRES ATTI
  • İNTES Genç Yöneticiler Grubu (İGY) tarafından hafta sonu Ankara Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen ‘Şantiyeye Dönüyoruz’ etkinliğinde bir araya gelen inşaat sektörü yoğun sezon öncesinde stres attı.
  • İGY Başkanı Asude Öztürk Camadan: “Şantiyelerin kapalı olduğu bir dönemde sektörümüz yüzde 5,9 büyüdü. Bu sonuç zor ve yorucu bir inşaat döneminin bizi beklediğini gösteriyor”

İNTES bünyesinde faaliyet gösteren İNTES Genç Yöneticiler Grubu (İGY),  19 Haziran Cumartesi günü inşaat sezonu öncesinde düzenlediği ‘Şantiyeye Dönüyoruz’ etkinliğinde sektör temsilcilerini iş stresinden uzak bir ortamda buluşturdu.

İNTES Genç Yöneticiler Grubu (İGY) Başkanı Asude Öztürk Camadan’ın ev sahipliğini yaptığı etkinliğe, Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) Başkanı M. Şükrü Koçoğlu, İNTES üyelerinden İsmail Çelik İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çelik,  Göçay İnşaat A. Ş Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Eren, İNTES üyesi firmaların yöneticileri ile İGY Yöneticileri ve üyeleri aileleriyle birlikte katıldı.

Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD), Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi üyeleri ile Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu da Ankara Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen etkinliğin önemli misafirleriydi. İGY Başkanı Asude Öztürk Camadan, Başkan Vekili Burak Çelik, geçen dönem Başkanı Mehmet Göçen ve İGY Üyeleri, Çiğdem Kurt, Didem Kurt, Erdem Kurt,  Ebru Çelik Ceylan,  Kemal Ceylan, Leyla Nasıroğlu, Murat Güleç misafirleriyle yakından ilgilendiler.

Yaklaşık 100 davetlinin katıldığı etkinlikte, inşaat sanayicileri, şantiyelere çıkmadan önce aileleriyle birlikte barbekü başında, doğayla iç içe, samimi bir ortamda keyifli bir gün geçirdi.

İNTES Başkanı Şükrü Koçoğlu, ‘Şantiyelere Dönüyoruz’ etkinliği ile şantiyelere gitmeden önce enerji topladıklarını vurgulayarak, “Yaz sezonu inşaat sektörünün en canlı, en hareketli dönemi. Bizi uzun ve yorucu bir dönem bekliyor. Genç yöneticilerimiz doğa ile iç içe bir ortamda bizleri bir araya getirerek keyifli bir etkinliğe imza attılar. Hepsini kutluyorum ve teşekkür ediyorum” dedi.

İGY BAŞKANI ASUDE ÖZTÜRK CAMADAN:”ZOR VE YORUCU BİR SEZON BİZİ BEKLİYOR”

İGY Başkanı ve Haselsan İnşaat Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Asude Öztürk Camadan de inşaat sektörünün bu sezon zorlu ve yorucu olacağını kaydetti. Yılın ilk çeyreğinde inşaat sektörünün beklentilerin çok üzerinde yüzde 5,9 büyüdüğünü hatırlatan İGY Başkanı Asude Öztürk Camadan, “Geçen yılı yüzde 1'in altında büyüme ile kapatan sektörümüz bu yılın ilk üç ayında nefes aldı. İlk çeyrekte inşaat sektöründeki büyüme beklentilerin üzerinde. İlk çeyreğin şantiyelerin kapalı olduğu bir dönem olduğu dikkate alınırsa, bu sonuçlar 2013 yılının geçen yıla oranla daha iyi geçeceğinin sinyalini veriyor. Dolayısıyla zor ve yorucu bir inşaat dönemi bizi bekliyor” diye konuştu.

Camadan,  bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Şantiyeye Dönüyoruz’ etkinliğini geleneksel hale getirilmesini amaçladıklarını belirterek şunları söyledi:

“İnşaat sezonu açıldı. Herkes tatile giderken biz şantiyelere gidiyoruz. Ailelerinizle tatil yapma fırsatımız olmuyor. Bu nedenle sezon öncesinde şantiyelere dağılmadan camiamızın temsilcilerini bir araya getirerek hoşça vakit geçirme ve kaynaşma fırsatı buluyoruz. Yoğun iş dönemi öncesinde ailelerimizle birlikte iş stresinden uzakta doğayla iç içe, samimi bir ortamda buluşarak şantiyelere gitmeden stres atıyoruz.”Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Bize Ulaşın | İNTES

© İNTES, 2009 Tüm haklar saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
4. Cadde 719'uncu Sokak No: 3 Yıldız/Çankaya-ANKARA
T : 0 312 441 43 50
F : 0 312 441 36 43
YBH