Başkan Koloğlu Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İNTES Başkanı Celal Koloğlu’nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Türk milletinin en büyük bayramı 29 Ekim’in 95. Yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde imkansızlıklar içinde ve büyük mücadelelerle kazanılan Cumhuriyet, Türk milletinin en kıymetli mirasıdır. Millet iradesini her şeyin üstünde tutan bu kıymetli miras geçmişte olduğu gibi gelecekte de yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. Aziz Türk milleti 15 Temmuz hain darbe girişiminde de bu kutsal emanete tüm gücüyle sahip çıkmış, millet iradesini hiçe sayanlara en güzel cevabı vermiştir.

Bugün, aynı zamanda cumhuriyet tarihinin en büyük eserlerinden biri olan dünyanın en büyük havalimanı İstanbul Yeni Havalimanı’nın açılışını Cumhuriyetimizin 95. Yaşında yapmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizler ülkesi için çalışan, üreten inşaat sanayicileri olarak, istiklalimize ve demokrasiye daima sahip çıkacak, aynı azim ve kararlılıkla yatırımlarımızı sürdürecek, güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Milletçe bir ve beraber olduğumuz sürece her türlü güçlüğün üstesinden geleceğimize inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet bayramımızı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, dünden bugüne tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.
CUMHURİYET_29_ekim_bayram.

ŞEHİT MUSTAFA DOĞAN CAD. 719. SOK. NO: 3 YILDIZEVLER MAHALLESİ, ÇANKAYA - ANKARA
T: 0 312 441 43 50 F: 0 312 441 36 43 ∙ İNTES@İNTES.ORG.TR
  • © İNTES, 2018 Tüm haklar saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.