Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim Değerlendirmesi

Türkiye, son derece önemli ve stratejik olan 24 Haziran 2018 seçimini başarıyla ve güven içinde tamamlamıştır. Halkımızın hür iradesiyle sonuçlanan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.
Rekor bir katılım oranıyla gerçekleşen seçim ile Türkiye sağlam bir demokrasi geleneğine sahip güçlü bir ülke olduğunu tüm dünyaya bir kez daha kanıtlamıştır.

İnanıyoruz ki, demokrasimiz açısından bir dönüm noktası olan yeni yönetim sistemi, ülkemizde istikrar ve güven ortamının güçlenmesine çok büyük katkıda bulunacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanlık sistemine geçtikten sonra seçilen ilk başkanı Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın başkanlığında milletimize hizmet verecek yüce meclisimiz Türkiye’yi dünya ekonomik liginde üst sıraya taşıyacaktır. Güçlü lider, istikrarlı siyasi ortam, güçlü ekonomi temeli üzerine kurulu
Türkiye Cumhuriyeti büyümeye ve güçlenmeye devam edecektir.

Seçim ortamına rağmen hükümetimiz mali istikrardan, yatırımlardan taviz vermeden yoluna devam etmiştir. Seçimlerin başarıyla tamamlanması ve sağlanan istikrar ortamıyla kamu ve özel sektör olarak daha fazla yatırımlara odaklanacağız. İnşaat sektörü olarak ekonominin lokomotif gücü olma görevimizi sürdüreceğiz. Türkiye’nin mega projelerini bir an evvel tamamlayarak milletimizin hizmetine sunacağız.

Seçim sonuçlarının ülkemiz için hayırlara vesile olacağına içtenlikle inanıyor, Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarının çatı kuruluşu İNTES olarak ülkemizin ve sektörümüzün hedeflerinin büyümesine ve istihdama katkı vermeye devam ederek Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Yüce Meclisimizin hizmetinde olacağımızı belirtmek istiyoruz.

ŞEHİT MUSTAFA DOĞAN CAD. 719. SOK. NO: 3 YILDIZEVLER MAHALLESİ, ÇANKAYA - ANKARA
T: 0 312 441 43 50 F: 0 312 441 36 43 ∙ İNTES@İNTES.ORG.TR
  • © İNTES, 2018 Tüm haklar saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.