DENETLEME KURULU

Denetleme Kurulu Başkanı

Deniz KIZILIRMAK

Sivas ili İmranlı ilçesinde 1976 yılında dağan Deniz Kızılırmak, iş hayatına 1990 yılında başlamış olup, 27 yıllık tecrübesiyle ENK Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketinde Genel Müdürlük görevine devam etmektedir.

Deniz Kızılırmak evli ve 2 çocuk babasıdır.

Denetleme Kurulu

Murat TÜRKSEVEN

1969 yılında Ankara’da doğan Murat Türkseven, İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladı.

1993 yılında da Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun oluşundan itibaren aile şirketi olan Türkseven İnşaat A.Ş.’de çalışmaktadır.

Mehmet GÖÇEN

1979 yılında Aydın’da doğan Mehmet Göçen Boğaziçi Üniversitesi’nin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, 2008 yılında İşletme Yüksek Lisansını Koç Üniversitesi’nde tamamladı.

1979 yılında kurulmuş olan Göçay İnşaat ve 1997 yılında kurulmuş olan Göçay Turizm şirketlerinde, 2002 yılından beri aktif olarak görev almaktadır. Türkiye’nin en önemli karayolu altyapı ve üstyapı inşaat işlerine imza atmış olan Göçay İnşaat’ın, DSİ Sulama İşleri, Karayolları Otoyol projelerinin yönetimlerini yapmaktadır. Göçay İnşaat’ın, en yeni projesi yap-işlet-devret modeli ile hayata geçirilecek olan, 7,3 Milyar ABD Doları yatırım tutarlı Gebze – Orhangazi – İzmir Otoyolu (İzmit Körfez Geçişi ve Bağlantı Yolları dahil) Projesi’dir.

2005 yılı itibari ile, Göçay Grubunun, en son turizm yatırımı olan Hilton Dalaman Sarıgerme Golf Resort and Spa projesinin inşaatını yönetmiş ve halen yönetim kurulu ve icra kurulu üyeliği görevlerini yürütmektedir. Hilton Dalaman, 2015 yılında dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor tarafından ‘Five-Time Winner Of The Certificate Of Excellence’ ödülü alma başarısını göstererek ‘’Hall of Fame’’ de yerini almıştır. 2017 yılında, yine TripAdvisor Certificate of Excellence ödülü ve diğer uluslararası kurumlardan mükemmellik ödüllerinin alınmasını tekrarlamıştır.Grubun, 2004 yılında ihalesini kazandığı ve 2005 yılında faaliyete geçirilerek, İstanbul turizm ve cemiyet hayatına kazandırılan, Sait Halim Paşa Yalısı’nın restorasyon çalışmalarında ve işletmeciliğinde görev almış, eşzamanlı olarak, Kıbrıs Bafra bölgesinde 500 odalı Pine Bay Cyprus projesinin inşaatını da koordine etmiştir.

Üye Olunan Mesleki, Sosyal Dernek Ve Sivil Toplum Kuruluşları
ASMÜD Asfalt Müteahhitleri Derneği , Üye
TMB Türkiye Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu ,(Yedek ) Üyesi
İNTES Genç Yöneticiler Grubu Üye
İNTES Yüksek Danışma Kurulu Üyesi
TTYD Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu (Yedek) Üyesi
TÜSİAD Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği , Turizm Çalışma Grubu Üyesi
Galatasaray Spor Kulübü Üye
BÜMED Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, Üye
Özel Sporcular Spor Eğitim ve Rehabilitasyon Derneği (Özel Olimpiyatlar Türkiye) Üye

Göçen’in ilgi alanları Wakeboard, snowboard, kick boks, dalış, futbol, basketbol, bateri çalmak, sinema, seyahat etmek, kişisel gelişim konularıdır.

Mehmet Göçen, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır