1.Şantiye'ye Dönüyoruz Etkinliği

İNTES Genç Yöneticiler Grubunun(İGY) Atlı Spor Kulübünde düzenlediği “Şantiyeye Dönüyoruz” adlı etkinliğe,  İNTES Başkanı Şükrü Koçoğlu, İNTES üyesi inşaat sanayicileri ve aileleri katıldı…

Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası(İNTES) üyeleri inşaat sektörünün en yoğun döneminin yaşanacağı yaz sezonu öncesinde “Şantiyeye Dönüyoruz” adlı etkinliğinde bir araya geldi.

İNTES Genç Yöneticiler Grubu’nun (İGY) düzenlediği etkinliğe, aralarında İNTES Yönetim Kurulu Başkanı M.Şükrü Koçoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Gürhan Özdemir, İlhan Adiloğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ve İNTES üyesi firmaların yönetici ve ailelerinin de bulunduğu kalabalık bir davetli grubu katıldı.

Ankara Atlıspor Kulübünde geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen “Şantiyeye Dönüyoruz” etkinliğinde İGY Başkanı Mehmet Göçen, Başkan Vekilleri Asude Öztürk Camadan,  Burak Çelik ve İGY  Üyeleri Can Adiloğlu, Çiğdem Kurt, Didem Kurt,  Ebru Çelik Ceylan, Elif Güray, Emrah Yaykıran, Kemal Ceylan, Leyla Nasıroğlu, Uğur Koçoğlu yer aldı. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı etkinlikte, inşaat sanayicileri, şantiyelere çıkmadan önce aileleri ile barbekü başında, doğayla iç içe, samimi bir ortamda buluşarak,  etkinlikte sahne alan Özüm ve Orkestrası’nın şarkılarına eşlik ederek keyifli bir gün geçirdiler.

İNTES Başkanı Şükrü Koçoğlu, İNTES Genç Yöneticiler Grubu’nun düzenlediği “Şantiyelere Dönüyoruz” etkinliği ile şantiyelere çıkmadan önce bir araya gelerek enerji topladıklarını belirterek, “Yaz sezonu inşaat sektörünün en yoğun, en canlı, en hareketli dönemi. Bizi uzun ve yorucu bir süreç bekliyor. Ülkemize katma değer üreten projelerimizi gerçekleştirmek için yola çıkıyor ve şantiyelerimizin başına geçiyoruz. Genç İNTES üyeleri doğa ile iç içe bir organizasyonda hepimizi bir araya getirerek keyifli bir etkinliğe imza attılar ve genç enerjilerini bizimle paylaştılar” dedi.

Koçoğlu, İNTES’in çok güçlü bağlarla birbirine bağlı kocaman bir aile olduğunu ifade ederek, “Şantiyelere Dönüyoruz” etkinliğini geleneksel hale getirmek güzel olacak diye düşünüyoruz. İNTES ailesini böyle dostluk ve huzur dolu, stresten uzak bir ortamda bir araya getirdikleri için gençlerimize teşekkür ediyoruz. Sektörel işbirliği, dayanışma, kaynaşma böyle etkinliklerde daha da yoğunlaşıyor. Samimi, dostluk dolu ortamların sinerjisi bizlere güç veriyor, moral depolatıyor. Türkiye için inşa etmeye hazırlanırken motivasyon sağlıyor” dedi.

İGY  Başkanı Göçen ise İGY üyelerini, İntes üyesi firma yöneticilerini ve profesyonel kadroyu bir araya getiren bu etkinliğin bundan böyle geleneksel hale geleceğini belirtti. Hey yıl Haziran ayında Ankara’da sektör camiasını bir araya getireceklerini belirten GÖÇEN, İNTES üyesi firmalardaki genç yöneticileri de aralarına katılmayı davet etti.